AL-KO BM 875 III | Sekačky - RADO Tečovice

Cokoli Vám nefrčí, přivezte a pofrčí !!!
 
Registrace
 
 
 

AL-KO BM 875 III

Číslo výrobku:
113617
Naše cena s DPH:
23.990 Kč
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

  • Seče zcela automaticky plochy do maximální velikosti 2000 m²
  • Bezpečnostní senzory zabraňují zranění obsluhy a krádeži
  • Jednoduchá instalace a obsluha
  • Efektivní dvounožový žací systém
  • Velký záběr a stoupavost

Efektivní posečení zahrady, zatímco si užíváte volného času? To není s robotickými sekačkami solo by AL-KO Robolinho® žádný problém. Bezhlučně a bez emisí pracuje tato robotická sekačka dle svého nastaveného sekacího plánu, přesně podle Vašich potřeb.


Automatická sekačka Robolinho® 4100

Robolinho® 4100 bylo vyvinuto našimi inženýry v Německu, vyrobeno v našem závodě v Rakousku – tím je pro naše zákazníky zajištěna maximální možná kvalita výrobků firmy AL-KO. Kvalitní komponenty a pokročilá technika dělají z automatické sekačky Robolinho® spolehlivého pomocníka v každodenní péči o zahradu střední velikosti. Díky snadné instalaci jsou jak robotická sekačka, tak i základna velmi rychle připraveny k použití. Pokročilá technologie a intuitivní ovládání přes přehledný displej Vám ulehčí péči o trávník, kdekoli a kdykoli


Technické detaily Robolinho® 4100

Bezhlučný a bezemisní provoz je u této robotické sekačky zajištěn pokročilou Li-Ion technologií a díky tomu může být robotická sekačka v provozu i v hustě obydlené zástavbě, v kteroukoliv denní dobu. Pokročilá technologie pohybu sekačky a šířka záběru 32 cm se postarají o efektivní péči o trávník až do velikosti 2000 m². Ani překážky jako například stromy, nebo stoupání až 35% nejsou pro Robolinho® 4100 problém. Výška sečení je nastavitelná v rozsahu 30 - 60 mm, můžete si tedy upravit vzhled trávníku podle vašich představ. Systém DCS (Double-Cut-System), vyvinutý firmou AL-KO, zajišťuje perfektní střih trávníku a jemné rozdrcení posečené trávy přímo v žacím ústrojí sekačky. Ta se potom vrací do trávníku jako biologické hnojivo. Proto u automatické sekačky Robolinho® 4100 odpadají starosti o to, kam s posečenou trávou. Maximální bezpečnost pro osoby v blízkosti i pro domácí zvířata je zajištěna bezpečnostním systémem robotické sekačky. Upozornění: při nákupu robotické sekačky AL-KO nejsou ani obvodový drát, ani upevňovací kolíky součástí balení.


Robolinho® 4100 Kde koupit & Alternativy

Automatickou sekačku Robolinho® 4100 můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich odborných prodejců. U většiny našich prodejců je možné dohodnout i kompletní instalaci robotické sekačky – tato služba je hrazena zvlášť. Pokud sháníte robotickou sekačku na středně velkou zahradu - do 1200 m², můžeme Vám doporučit typ solo by AL-KO Robolinho® 3100.

 

Technická data

Číslo výrobku 127406
EAN 4003718057171
Produktová řada solo by AL-KO
Typ akumulátoru 4.4 Ah/25.2 V
Pro travní plochy do(v m²) 2 000
Hladina akustického hluku 65 dB(A)
Pracovní šířka v cm 32
Výška střihu 30-60 mm (plynule nastavitelný)
Maximální stoupavost 35%
Doba chodu / nabíjení akumulátoru až max. 180/170 min.
Regensensor ano
Frei wählbare Einstiegspunkte 9
Installationsmöglichkeit 2. Basisstation ano
Návod k použití user manual  (Ke stažení PDF, 3.7 MB)
Product Brochure Robolinho® Broschüre 2018  (Ke stažení PDF, 6.2 MB)
 
 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 
 
[CNW:Counter]