HECHT 1330 - multifunkční křovinořez/plotostřih/vyvětvovací pila | Sekačky - RADO Tečovice

Cokoli Vám nefrčí, přivezte a pofrčí !!!
 
Registrace
 
 
 

HECHT 1330 - multifunkční křovinořez/plotostřih/vyvětvovací pila

Naše cena s DPH:
6.990 Kč
Termín dodání:
Skladem u dodavatele
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Multifunkční HECHT 1330 zastane na vaší zahradě hned 4 typy prací. Při použití vhodného nástavce je možné stroj používat jako vyžínač, křovinořez, plotostřih nebo vyvětvovací pilu. Jak základ celého setu slouží pohonná jednotka s dvoutaktním motorem HECHT o objemu 33 cm3 a výkonu 1,5 HP. Hmotnost hnací jednotky je pouhých 4,8 kg. Celková délka pohonné jednotky je 102 cm. Od konce upínání/dělení hřídele po madlo s ovládáním motoru naměříte 56 cm.

Součástí dodávky je pohonná jednotka, nástavec křovinořezu s hřídelí, trojzubým nožem a dvoustrunnou hlavou, nástavec plotostřihu s hřídelí, nástavec vyvětvovací pily s hřídelí, jednoramenný závěsný popruh, základní nářadí a nádoba na mísení palivové směsi.

Nástavec křovinořezu je vybaven kvalitním tříramenným kovovým kotoučem, který si poradí i s hustým přerostlým porostem, problém mu nečiní ani mladé náletové dřeviny. Nože můžete zaměnit za dvou-strunovou poloautomatickou hlavu s odřezávačem struny – je-li struna opotřebovaná, stačí roztočenou strunovou hlavou poklepat o zem a struna se automaticky prodlouží. Odřezávač ji pak upraví na potřebnou délku. Během sečení tedy nemusíte neustále ručně strunu prodlužovat. Strunovou hlavu oceníte především při konečné úpravě kolem záhonů, plotů, zdí, stromů apod.

Nástavec vyvětvovací pily má celkovou délku 112 cm. Pracovní délka lišty je 250 mm, celková délka lišty je 286 mm. Hmotnost nástavce činí 1,6 kg.

Nástavec plotostřihu je 133 cm dlouhý. Pracovní délka lišty plotostřihu je 400 mm, maximální průměr střihu je 18 mm. Lištu je možné sklápět v rozsahu +/- 45°. Hmotnost nástavce činí 2,3 kg.

Volitelně je možné dokoupit i nástavec zařezávač trávníku – HECHT 001330

 

 

 
 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 
 
[CNW:Counter]