Robolinho 500 I | Sekačky - RADO Tečovice

Cokoli Vám nefrčí, přivezte a pofrčí !!!
 
Registrace
 
 
 

Robolinho 500 I

Číslo výrobku:
119834
Naše cena s DPH:
25.990 Kč
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

  • Seče zcela automaticky plochy do maximální velikosti 500 m²
  • Bezpečnostní senzory zabraňují zranění obsluhy a krádeži
  • Jednoduchá instalace a obsluha
  • Efektivní dvounožový žací systém
  • Obratnost a nízká hmotnost

Malý, kompaktní a agilní. Robolinho® 500 I pečuje o Vaší zahradu plně automaticky. Díky inteligentnímu připojení k systému Smart Garden získáte nejen perfektně posečený trávník, ale i spoustu volného času.


Automatické sečení s připojením do systému Smart Garden - Robolinho® 500 I

Robolinho® 500 I bylo vyvinuto našimi inženýry v Německu, vyrobeno v našem závodě v Rakousku – tím je pro naše zákazníky zajištěna maximální možná kvalita výrobků firmy AL-KO. Kvalitní komponenty a pokročilá technika dělají z automatické sekačky Robolinho® spolehlivého pomocníka v každodenní péči o Vaší zahradu. Díky snadné instalaci jsou jak robotická sekačka, tak i základna a připojení k systému Smart Garden velmi rychle připraveny k použití. Pokročilá technologie a intuitivní ovládání Vám ulehčí péči o trávník, kdekoli a kdykoli.


Technické detaily Robolinho® 500 I

Inteligentní péče o zahradu a systém Smart Garden se díky Robolinho® 500 I stávají současností: díky připravenému hardwaru se můžete snadno připojit k systému Smart Garden. Bezhlučný a bezemisní provoz je u této robotické sekačky zajištěn elektromotorem, kterému dodává energii Li-Ion akumulátor o napětí 20 V a kapacitě 2,25 Ah. Díky tomu může být robotická sekačka v provozu i v hustě obydlené zástavbě, v kteroukoliv denní dobu. Pokročilá technologie pohybu sekačky a šířka záběru 20 cm se postarají o efektivní péči o trávník až do velikosti 500 m². 
Výška sečení je nastavitelná v rozsahu 25 - 55 mm, můžete si tedy upravit vzhled trávníku podle vašich představ. Systém DCS (Double-Cut-System), vyvinutý firmou AL-KO, zajišťuje perfektní střih trávníku a jemné rozdrcení posečené trávy přímo v žacím ústrojí sekačky. Ta se potom vrací do trávníku jako biologické hnojivo. Proto u automatické sekačky Robolinho® 500 I odpadají starosti o to, kam s posečenou trávou. Maximální bezpečnost pro osoby v blízkosti i pro domácí zvířata je zajištěna bezpečnostním systémem robotické sekačky.

Upozornění: při nákupu robotické sekačky AL-KO nejsou ani obvodový drát, ani upevňovací kolíky součástí balení. 

 

Robolinho® 500 I Kde koupit & Alternativy

Automatickou sekačku Robolinho® 500 I můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich odborných prodejců. U většiny našich prodejců je možné dohodnout i kompletní instalaci robotické sekačky – tato služba je hrazena zvlášť. Pokud má Vaše zahrada plochu do 1200 m², doporučili bychom Vám model solo by AL-KO Robolinho® 700 I.

 

Technická data

Číslo výrobku 119834
EAN 4003718355130
Produktová řada AL-KO
Typ akumulátoru 20 V / 2.25 Ah
Messer Ø 2
Pro travní plochy do(v m²) 500
Pracovní šířka v cm 20
ot./min 4 000
Hmotnost cca v kg 7,6
Doba chodu / nabíjení akumulátoru až 50/60 min
Lautsärke im Mähbetrieb 60 dB(A)
Frei wählbare Einstiegspunkte ja
 
 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 
 
[CNW:Counter]