HECHT 500 Strunovka s teleskopickou a otočnou rukojetí. | Sekačky - RADO Tečovice

Cokoli Vám nefrčí, přivezte a pofrčí !!!
 
Registrace
 
 
 

HECHT 500 Strunovka s teleskopickou a otočnou rukojetí.

Běžná cena:
999 Kč / ks
Naše cena s DPH:
970 Kč / ks
Ušetříte:
29 Kč
Termín dodání:
Skladem u dodavatele
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Elektrický strunový vyžínač HECHT 500

Popis zboží

Praktický strunový vyžínač vhodný pro konečnou úpravu po hlavním sekání na dosečení okolo stromků, záhonů či plotu, se kterým se dostanete úplně všude. Vzhledem ke své konstrukci není určen na sekání velkých travnatých ploch.

Vyžínač je vybaven elektrickým motorem o příkonu 500 W pro spolehlivý provoz strunové hlavy. Stroj váží pouhých 2,7 kg, je tedy velmi obratný a práce s ním nevysiluje. Ochranný kryt je navíc vybaven opěrným kolečkem například k sekání podél zdí. Záběr sečení je 29 cm a stroj je vybaven dvoustrunovou automatickou hlavou a odřezávačem struny – je-li struna moc krátká, stačí motor po zastavení znovu roztočit a struna se automaticky prodlouží. Odřezávač ji pak automaticky upraví na potřebnou délku. Během sečení tedy nemusíte neustále ručně strunu prodlužovat.

Přizpůsobí se každé zahradě - vyžínač je konstruován tak, aby byla práce s ním pohodlná a dosáhli jste s ním všude. Teleskopickou násadu lze prodlužovat dle výšky postavy, přední přídavná rukojeť je také nastavitelná, takže stroj padne do ruky každému uživateli.
Pro dosažení maximálního komfortu a využití má vyžínač nastavitelnou také sekací hlavu – lze ji pomocí nožní páky sklopit do optimálního úhlu např. při sekání ve svahu nebo rukojeť otočit o 180° pro zasekávání okrajů trávníků. Díky těmto možnostem nastavení tak nebude místo na Vaší zahradě, kam byste se s ním nedostali.

Pro pohodlné a bezpečné držení při práci je rukojeť ergonomicky tvarovaná a opatřená protiskluzovou vrstvou, motor se při puštění spínače provozu automaticky vypne. Samozřejmostí je i odlehčení pnutí přívodního kabelu.
 

Parametry

Otočná rukojeť Ano
Dělitelná hřídel Ne
Nastavení úhlu sekací hlavy Ano
Teleskopická rukojeť Ano
Síla struny 1,4 mm
Hmotnost 2,7 kg
Motor Elektrický 230 V/ 50 Hz
Pracovní záběr 29 cm
Příkon 500 W
Typ pohonu Elektrický motor
 

 


 
 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 
 
[CNW:Counter]